Kedim 2 Hafta Ara İle Kizginliga Girdi Napmaliyim?

Merhaba
Kedim kızgınlıkla çıktıktan sonra 1 hafta kadar depresif ve öfkeliydi bu hafta kısırlaştırma yapılacaktı fakat 2 hafta ara ile tekrardan kizginliga girdi bu riskli ve ya ciddi bir durum olabilir mi?

1 CEVAP

IIREMMM

bence bunu bir veterinere danışın çünkü sık kızgınlığa girilebildiğini duymuştum ama özellikle kızgınlığın ilk günleri operasyon önerilmiyor kızgınlık dönemi bittikten birkaç gün sonra kısırlaştırma yapılabilir