Akciger İltihabı

dilaraa35

Arkadaşlar kedim 15 gün önce dogum yaptı iki gündür iştahı yoktu veteriner iltihap baslangıcı oldugunu söyledi hemen ilaca basladık yavrulardan birisi sürekli miyavlıyo emiyo tutturuyorum bırakıp miyavlamaya baslıyo emerkende sızlanır gibi ses cıkarıyo onada geçmiş olabilir mi yasayan var mıdır

1 CEVAP

yaşamadım. ancak yeni doğan yavruya antibüyotik vermek pek mümkün değildir diye tahmin ediyorum. öte yandan hastalandıysa dahi anne sütü aracılığıyla antibüyotik tedavisi görmeye başlamıştır bence. bıkmadan usanmadan emzirin.