Kısır Mamaya Geçmeli Miyim

bbars

kedim 10 aylık 3 hafta oldu kısırlaştıralı 4kilo 300 gram şu an yavru maması kullanıyorum hala kısır mamaya geçmeli miyim veya ne zaman geçmeliyim bir de önerdiğiniz marka var mı

3 CEVAP

Cennet29

Kediniz neredeyse 1 yaşına giriyor. Kilosuda yerinde. Kısır mamaya geçebilirsiniz. Şuan kullandığınız mamayı seviyorda aynı markanın kısır serisine geçebilirsiniz

Phoenix3

Kediniz boyluysa kilo cüsseye göre zayıf olabilir. Kilo almasını istiyorsanız normal bir yetişkin mamasıyla devam edebilirsiniz. Kısırla devam etmek istiyorsanız da kalan yavru mamanızla karıştırarak verebilirsiniz başlangıç olarak.

nld

Operasyon sonrası bir-iki ay kendi mamasını yedirmişti veterinerimiz