Zıpır İki Kedi İçin Sineklik Firması Önerisi

Herkese merhaba. İki kedimle istanbuldan eskişehire taşınıyorum. istanbuldaki evimde bir önceki kiracı da kedi sahibi olduğu için bütün pencerelerde kendiliğinden kümes teli benzeri bir malzeme vardı dolayısıyla rahatça kullandım, hiç araştırma yapma ihtiyacım olmamıştı. Şimdiyse internette arattığımda karşıma o kadar çok kedi sinekliği çıktı ki kafa karışıklığı yaşadım, sizlere de danışma ihtiyacı duydum.

2 CEVAP

ben de eskişehirdeyken 1+1 evimin tek penceresine winblock yaptırmıştım üç yıl oluyor daha ucuzdu o zamanlar şimdi hem ürün hem takma ücreti oldukça pahalı. yine kedi sinekliği yapan yerleri aramıştım çelik çok sağlam diyen bir yer oldukça fazla bi fiyat vermişti :') o yüzden winblock tercih etmiştim sorunsuz kullanmıştık. tekirfamily suzionline hesaplarına bakabilirsiniz kancalı çelik dübel ve kümes teliyle yapılan kedi sinekliği örnekleri çok var sabitlenmişlerde görebilirsiniz ya da direkt son gönderilerde. humuslublog var eskişehirde ona yaptırdığı yeri sorabilirsiniz.

batutrx

Ben de takipdeyim