Yardımcı Olurmusunuz???

Banubirlik

5 aylık Tekir dişi kedim var cok akıllı, kuma yapıyor, aşıları tam oyun canlısı ama maalesef yarın acilen yurt dışına cıkmam gerekiyor geçici yuva aramak zorunda kaldım Nisan ayının 14ne kadar bakabilecek birileri var mı? Ben Ankara/Elvankentte oturuyorum ilgilenen olursa lütfen mesaj atın

1 CEVAP

Sutunannesi

Kedinizi güvenli bir kedi pansiyonuna bırakabilirsiniz ya da armut adlı uygulamayı indirip ordan geçici hauvan bakıcılığı yapan kişileri bulabilirsiniz