Royal Canın Hairball

Gokhanozerdem

Royal canın hairball tüy yumağı önleyici mama hakkında bilgisi olan?

1 CEVAP

Phoenix3

Ben kullandım bir süre. Malt da düzenli kullandığım için tüy topağı kusma sorunu yaşamadık hiç. Fakat bu mamaya geçtiğim zaman kedimin tüyleri çok bozuldu. Matlaştı, normalden de fazla dökülmeye başladı, sert koyun tüyü gibi çok kötü oldu. Benim kedimle alakalı bir durum da olabilir denemek istiyorsanız deneyebilirsiniz. Ama tüy yumağı önleyici olarak mama kullanmak istiyorsanız Proplan derma plus elegant somonlu tüy yumağı önleyici diye bir mama var onu deneyebilirsiniz. Uzun süre kullandım ve çok çok memnunum o mamadan.