Kedimin Ve Kuşumun İlişkisi

Merhaba arkadaşlar. Benim 4,5 yaşında bir muhabbet kuşum ve 4 aylık bir kedim var. Biliyorum çokta anlaşmalarını bekleyemem ama kedim aşırı oyuncu ve hareketli onunla oynamak istiyor ama zarar vermeden oynayamaz bizi bile ısıyor. Birbirlerine alıştırmak için ne yapmalıyım yardımcı olursanız minnettar olurum teşekkürler.

2 CEVAP

Miniminimini

Bende ayni durumdayim, 5 aydir birlikteler. Ama kusu kafesten cikarip yanina birakamadim tabiki? Sadece kafesle birlikte masanin ustune koyuyorum bizimki de kafesin etrafinda oynuyo onunla surtunuyo, eger patisini ya da agzini kafese uzatirsa kus onu gagaliyor:)
Bu sekilde oynatabilirsiniz, yanlarinda bulunmak sartiyla. Kafesin disinda alisacagini pek sanmiyorum.

Peki cevabınız için teşekkür ederim mutlu kedili ve kuşlu günler.