Cok Ama Çok Acilll

İstanbul esenlerde 2 tane kardeş yavru kedi anne kedi terk etti apartman girişinde bakıyorum evde kendi kedim bogmaya çalıştığı için ne yazık ki eve anlamıyorum apartmanda yaşayanlar ben yokken uyku ilacı vermişler binadan kolay ciksinlar diye veterinere görürdüm durumları iyi ama acil yuva bulamazlarsa dışarıya bırakılacak maalesef

1 CEVAP

IIREMMM

bu ilanı petlebide yuva arayanlar kısmında da paylaşın soru kısmına değil de bir de ek olarak instagramda ardanınpatileri, nilayınpatileri, zikrettin gibi sayfalara da atın yüksek takipçili sayfalar ve sahiplendirme yapıyorlar, biz bir yakınımızın kedisini ardanınpatileri aracılığıyla birkaç gün içinde sahiplendirmiştik zaten sözleşme ve tel/file şartıyla sahiplendiriyor son derece güvenilir bir sayfa siz de bir şansınızı deneyin bence çok tatlılar inşallah güzel bir yuvaları olur minnoşların :))