Kedim Neden Kilo Almıyor

2 yaşında erkek kedim 4 ay önce viral enfeksiyon geçirdi, hasta olmadan önce 4,5 kiloydu. İlk zamanlar kiloyu yavaş yavaş alıyordur diye çok üzerinde düşünmedim tavuk suyu, yaş mama vs. verdim. Hastalıktan sonra 3 kg 200gr'a kadar düşmüştü şu an 3 kg 650gr ne yapmalıyım herhangi bir sorun olabilir mi

2 CEVAP

Gokhanozerdem

Tavuk suyu ve yaş mamayı kesmelisin kuru mama devam etmelisin diğerleri bağırsakları çok çalıştırdığı için yavaşlar. Tavuk baget haşlayıp verebilirsin.

tavuk suyu ve yaş mamayı vermeyi bıraktım çok nadir veriyorum yaş mamayı