Kedim Sürekli İdrar Yapıyor

Rockyyyy

Arkadaşlar merhaba 3 yaşında kısır bir erkek kedim var.son zamanlarda gün içinde çok sık tuvalete gidiyor ve çoğunluğu küçük boyutta olan idrarlar yapıyor.ben zaten veterinere götürcem ama aranızda bu konuda tecrübeli olanlar olduğu için önce size sormak istedim.idrar yollarında sıkıntı olduğu için mi böyle yapıyor ? Prochoice kısır kedi maması kullanıyordum ama onu değiştirmek istiyorum.bu durumda olan kedim için hangi kısır kedi mamasını önerirsiniz? Proplan nasıl bir mama ? daha önce hiç kullanmadım

2 CEVAP

lg23

Idrar yolu sıkıntısı veya stres. Içinde su olan yaş mamalar ile takviye verin. Mümkünse su pınarı alın. Veteriner muhtemelen idrar yolları için kuru mama önerecektir.

Leon23

Merhaba küçük boyutlarda idrar yapması idrar yolları sıkıntısını gösteriyor surekli yapması da bobrek sorunu olabileceğini kısır erkek kedilerde ne yazık ki çok yaygın idrar yolları sorunu ama umarım değildir