Kedimde Hapşırık Ve Burun Tıkanıklığı

Vebenzeri

Kendimde hapşırık ve burun tıkanıklığı var, önerisi olan varsa paylaşırsanız sevinirim

2 CEVAP

IIREMMM

alerjisi olabilir yavru kedilerde de çok olabiliyor kokusuz bentonit kum kullanmaya çalışın (vancat çok az tozutuyor diğerlerine göre ve kokuyu çok iyi hapsediyor deneyebilirsiniz) ya da çam peleti kumlardan deneyebilirsiniz ,gözleri de akıyorsa crystalin ya da dr.animal spreyi pamuğa dökerek silebilirsiniz ama yine de veterinere de bir danışın belki başka bir şey de söyleyebilir

kang14

Salgın mevsimi onlar için de suan. Sizin vasıtanızla dısardan eve gelmiş olabilir bu nezle ona. Suan bizimde bahcede ki 3 kedimiz böyle. Hapsuruyor sürekli burun akıyor gözleri yasarıyor ve uykulu gibiler hep.Veterinere gidin bence. Burnu tıkalıysa koku alamıycak ve iştahsıxlık baslar yakında. Bagısıklıgı düşmeden bir damla bir sey alın burun için de veterinerden