Evettt Çooook Mutluyum Ailemize Bir Minnoş Daha Ekliyoruz :))

goknur

Profilimde gordugunuz minnos isimli prensesi sahipleniyoruz :)) Arkadasimin biraz ev sahibiyle sikintisi oldugu icin sahiplendirmek zorunda kalmis..
Gelelim fasulyenin faydalarina SIZCE ISMI NE OLSUN.. :)))

19 CEVAP

goknur

Girgir istiyorum sanirim adini :))

goknur

Girgirrrrrrrr :))))) odada suanda citir izbandut gibi kapinin disinda bekliyor :D

goknur

:D :D tesekkur ederimmm :)) bundan 1 ay once eger bir gun bir tane daha kedi alirsam mutlaka ismini girgir koyucam dedim. Cunku citir mama verilirken kumu degisirken suyu degisirken ona dokundugumuz anda vs hemen gir gir gidiyor o yuzden bu ismin tam cuk oturdugunu dusunduk insallah hayirlisi olur bizim icin :) citir suanda cok stresli alfa benim diyor. Oncagiz gene ondan korkup saklaniyor.

Anonymus827062

Goknur gözün aydın:) aslında cumlelerinde fasulye kelimesini kullanmissin:) bana isim olarak sevimli geldi:) FASULYE