Evettt Çooook Mutluyum Ailemize Bir Minnoş Daha Ekliyoruz :))

goknur

Profilimde gordugunuz minnos isimli prensesi sahipleniyoruz :)) Arkadasimin biraz ev sahibiyle sikintisi oldugu icin sahiplendirmek zorunda kalmis..
Gelelim fasulyenin faydalarina SIZCE ISMI NE OLSUN.. :)))

19 CEVAP

zeynepgurgen

Pardon ben önceki evinde ismi minnoş sandım. :) Aslında bu kediden kediye değişiyor. Kimi 2 aylıktan itibaren alışmadıysa ilerleyen zamanlarda kuru mamayı reddedebiliyor. Kimi ise yine alışmamasına rağmen ilk karşılaşmasında bayıla bayıla yiyebiliyor. Bu bebişe kuru mama denendi mi hiç? Yoksa bugüne kadar hep yaş mama ile beslendiği için siz mi istemeyeceğini düşünüyorsunuz?

zeynepgurgen

İsmine alışıksa bence değiştirmeyin. :)

LucyLand

bence mia olsun

zeynemila

Gırgır mırmır çok güzel isimle

emrezrtrk

Girgir de iyi bence;)çok mutlu olun.bemde isterdim 2.kedim olsun ama sanırım ailem kedimi başkasına vericek ama ben karşı çıkıyorum.

Friolero

Çıtır ile KITIR :d "kiki" de çok sevimli geliyor bana.

goknur

Esprisi guzel geliyor ilayda :))

goknur

Zeynep hanim ismi yok :) aslinda size sorucam ozellikle yas mamayla beslenmis hep suanda 5 aylik kuru mamaya nasil alistirabilirim onu ben

guineapigela

Smoky olsun yakışır bence kedini tihpine de uydu :) çok tatlı bu arada....

Elifoo

Pati ya da patik de koyabilirsiniz aslinda :)

eltarcin

Pan, İkaros veya Ploutos olabilir. Bu adlar çok hoşuma gidiyor. İsmi koyunca haber verin :)

goknur

Soyle bir sikintimiz daha var ama bu arkadasimiz kuru mamaya alismamis surekli yas yiyor. Ve benim butcem surekli yas icin musait degil...

akitalove

Kasaptan ilikli kemik alıp kuru mamaya karistirsaniz ?

goknur

Suanda her turlu oneriyeye acigim seda nur :)

emrezrtrk

Goknur abla hayırlı olsun.bence adı zilli olsun