Kedi Horlaması

Merhabalar kedim insan gibi horulduyarak uyuyor yeni sahiplendik işyerinde bakıyoruz acaba burun kanalları mi dar veya başka bi sorun mu vardir

3 CEVAP

Ferdibuse

Benim disi kedim hep horluyordu özellikle kafası yan değilse vete götürdüm kilo ile alakalı olduğunu söyledi derin uykuya geçince horlamaya başlıyor genellikle gece saatlerinde göbek açıp uyurken bu arada kilosu 8 kilolu ise ondandir

stellabennett

eğer kiloluysa da horlayabiliyorlarmış horlamaya ek olarak gözlerde burunda akıntı hapşırma öksürme halsizlik iştahsızlık gibi şeyler varsa solunum problemi de olabilirmiş eğer sürekli horluyorsa veterinere göstermeniz daha iyi olur

aslihan_e

Büyük ihtimalle burnu tıkalıdır, enfeksiyon olabilir.