Kedi Tüyleri Çözümü

Eskiyamm

Kedi tüyleri kıyafetlerden çıkmıyor makinede bile nasıl temizliyorsunuz acaba

14 CEVAP

stellabennett

sanırım bir çözümü yok benimkiler de çıkmıyor özellikle siyah olanlardan

Eskiyamm

Kedim beyaz olduğu için baya belli oluyor tüy toplayıcı kullanıyorum ama o da fazla almiyor

Okan3439

Rulo ile alıyorum ben %90ı gidiyor 😀

Eskiyamm

Bende rulo alıyorum ama çabuk bitiyor sjsj

Eskiyamm

İnternette makine için temizleyiceler gördüm kullanan varmı temizliyormu

ben de alacaktım temizleyicilerden ama işe yaramıyor diyordu

Golge_Hera

Ruloyla temizliyorduk önceden. Sonra kurutma makinesi alınca sorunumuz ortadan kalktı. Çok büyük oranda hallediyor makine.

KimJeongguk

Bizim kedimizde beyaz kedi ve tüyleri her yerde belli oluyor maalesef. Eğer çok çok gözümüze batarsa koli bandıyla alıyoruz onun dışında alıştık biz ya kabullendik bu durumu. Sürekli tarıyorum ama azda olsa döküyor ve beyaz olduğu için o tüyler belli oluyor maalesef.

Ozlemcakil

Kiyafetten koli bandi daha iyi cikartiyor sanki ben onuvda denedim :))

G1zem

Çamasırları makınaya atarken içine 2 adette ıslak mendıl atın tüm tüyler mendile geliyor😃 tüy sorunu bu şekilde kalktı ortadan bizde

EzgiSevnc

Maalesef tamamen bir çözümü yok ama ben koli bandı ile temizliyorum hem çok daha ekonomik hemde iyi sonuç baya temizliyor 😊

Cemalchief

Bir online sitede unlu bir yapislanli alet var aldim ben denemedim henuz yarin deneyecegim kiyafetlerdeki tuylerin makina icerisinde yapistigini vektigini beyan ediyor, makine kıl toplayicisi yazin cikar

Eskiyamm

Bende dediğinizi gördüm ama yorumlar iyi değildi o yüzden siz deneyin eğer çıkarırsa bana da söylerseniz sevinirim

nld

Büyük boy rulolar süper, koli bandayıla barışamadık bir türlü. Bazen de elimi nemlendirip tüyleri topluyorum gerçekten rulodan bile daha çok işe yarıyor. Ama kesin çözüm -bir süreliğine- kurutma makinesi