Econature Mercy Enjoy

salihaondag8

Anket

Mercy
(0 oy)
Econature
(4 oy)
Enjoy
(1 oy)
Toplam (5 oy)

Arkadaşlar bu üç markayı sokak kedilerim için gordumde tavuklu çok seviyorlar ve seçiciler bende bütçem yettiğince onlara maddi manevi yardımcı olmaya çalışıyorum mamalar hakkında hiç bilgim yok ve içerik olarak fena değiller uygun fiyatlı güzel içerikli ve kaliteli butcem yettiği için bu üç markadan hangisini tercih edeyim sizce olumlu olumsuz bu mamalar hakkında deneyimlemiş olanlar görüşlerini söylerse sevinirim teşekkürler ona göre en iyisi hangisiyse onu alacamda 🤗

5 CEVAP

dilanbulent

Enjoy ve Econature çok seviyor bizim sokaktaki kediler. Diğerini bilmiyorum.

salihaondag8

Cevabın için teşekkürler bu markalarda kararsiz kalmıştım sadece tavuklu seviyorlar ve çok seçiciler her markayı yemiyorlar elimde kalmasından korktuğum için açıkçası onun için sizlere sormak istedim değilse 15 kg olunca elde kalanlar çok oluyor genelde 🤗

simbakedi

bizimkiler enjoy yemiyor, econaturenin balıklısını alıyorum onu cok seviyorlar

salihaondag8

@simbakedi sanada cevabın için teşekkürler enjoyla econture alacak gibiyim inşallah duruma göre bakacam sizlerin fikir ve görüşlerini deneyimlerini alıp ona göre hareket ediyim dedim geçen 15 kg aldım yemediler çok sevmediler yine aynısını olmasın dedim en azından severek yesinler birde iyi marka olsun dedim

salihaondag8

Genelde enjoy econature ve mercy seviliyor ve kediler kesin yiyor diye duydum o yüzden içeriğide güzel olunca butcemede uygun olunca denemek istedim inşallah severek yerler ve bir sıkıntı yaşamam