Kedilerim Durmadan Kavga Ediyor

Aysen61

Arkadaşlar 2 ay önce yavru kedi sahiplendim evdeki dişi kısır kedim 2 ay oldu hala alışamadı yemek tuvalet her şeyi paylaşıyorlar sıkıntı yok ama büyük kedim aşırı derecede saldırgan dün burnunu çizdi yavrunun gece kanattı geve olduğu için engel olamamışım malesef ama yavruyu evden götürsek mesela veterinere gidince deli gibi evde onu arıyor getirsek dövüyor sizce istemiyor mu ?

1 CEVAP

perymel

Aslında eğer yokken onu arıyorsa varlığına alışmış diyebiliriz. Bence bir süre daha gözlemleyin 2 ay çok uzun bir süre değil. Büyük kediniz kıskanıyor da olabilir ama bence zamanla geçer.