Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

Kedime moonwalk yaptırmak istiyorum

Preisner
Preisner

103118


böyle bir eğitim verebilir miyim, alışır mı sizce? benle beraber dans etmeli.


6 Cevap

umut61
umut61

2874


1 Yıldır kedimi eğitmeye çalışıyorum. Top getir, Pati ver, Miyavla, vb. Kesinlikle umurunda bile olmuyor. Dans işi hayal gibi olur benim için.


ecofield
ecofield

2084


En fazla gel dersiniz ve iki defa vurduğunuz yere gelmesini sağlayabilirsiniz. Benimki öyle, gel diyorum elimle pat pat göğsüme vuruyorum, yüzü bana dönük olacak şekilde göğsümden karnıma doğru uzanıyor. Mesela git kelimesi bile çok zor öğrenmesi için. Bazen çalışma sandalyeme oturup yumuluyor, git diyorum ona çalışmam gerek diyorum, anlamıyor. Ben de karşı koltuğa gidip oturuyorum ve ona gel diyorum yine pat pat koltuğa iki defa vurarak, uçup yanıma geliyor ve sonrasında kalkıp sandalyeme oturup çalışıyorum :D kediler biraz uyuşuk canlılar, bol bol uyurlar mesela bildiğiniz gibi. Köpekler gibi eğitmeye çalışmak olumlu neticeler vermeyecektir size maalesef :)


Preisner
Preisner

103118


inanırsak olur bence :/


ecofield
ecofield

2084


Az evvel "moonwalk yapan kedi" diye bir video izledim, büyük ihtimal normal yürürken çekmiş ve geriye sarmıştır :D yani, hiç inandırıcı gelmiyor açıkçası.


Cinar
Cinar

2708


Gel, git, bin (arabaya), in (arabadan), atıl kurt! bunları öğretmem pek vakit almadı. Sadece sonuncusu biraz vakit aldı.


FatihPeri
FatihPeri

281


Benim kedim 6 yaşında, acıkmadıktan sonra çağırdığımda yanıma gelmiyor. Daha öncede defalarca kedi besledim. Bu senin dediğini bir kedinin yapması imkansız. Belki aç iken amuda kaldırırsın ama bahsettiğin namı değer michaels jackson yürüşü moonwalk'u imkansız :)


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
621 Görüntüleme
6 Cevap
3 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor