Kedime Moonwalk Yaptırmak İstiyorum

Preisner

böyle bir eğitim verebilir miyim, alışır mı sizce? benle beraber dans etmeli.

6 CEVAP

umut61

1 Yıldır kedimi eğitmeye çalışıyorum. Top getir, Pati ver, Miyavla, vb. Kesinlikle umurunda bile olmuyor. Dans işi hayal gibi olur benim için.

ecofield

En fazla gel dersiniz ve iki defa vurduğunuz yere gelmesini sağlayabilirsiniz. Benimki öyle, gel diyorum elimle pat pat göğsüme vuruyorum, yüzü bana dönük olacak şekilde göğsümden karnıma doğru uzanıyor. Mesela git kelimesi bile çok zor öğrenmesi için. Bazen çalışma sandalyeme oturup yumuluyor, git diyorum ona çalışmam gerek diyorum, anlamıyor. Ben de karşı koltuğa gidip oturuyorum ve ona gel diyorum yine pat pat koltuğa iki defa vurarak, uçup yanıma geliyor ve sonrasında kalkıp sandalyeme oturup çalışıyorum :D kediler biraz uyuşuk canlılar, bol bol uyurlar mesela bildiğiniz gibi. Köpekler gibi eğitmeye çalışmak olumlu neticeler vermeyecektir size maalesef :)

Preisner

inanırsak olur bence :/

ecofield

Az evvel "moonwalk yapan kedi" diye bir video izledim, büyük ihtimal normal yürürken çekmiş ve geriye sarmıştır :D yani, hiç inandırıcı gelmiyor açıkçası.

Cinar

Gel, git, bin (arabaya), in (arabadan), atıl kurt! bunları öğretmem pek vakit almadı. Sadece sonuncusu biraz vakit aldı.

FatihPeri

Benim kedim 6 yaşında, acıkmadıktan sonra çağırdığımda yanıma gelmiyor. Daha öncede defalarca kedi besledim. Bu senin dediğini bir kedinin yapması imkansız. Belki aç iken amuda kaldırırsın ama bahsettiğin namı değer michaels jackson yürüşü moonwalk'u imkansız :)