İç Dış Parazit İçin Haplar

Eryemcn

İç dış parazit için haplar oldugunu duydum iğne yaptırmak yerine bundan kullanmak istiyorum 7 aylık kedim isimlerini bılıyomusunuz

10 CEVAP

pongul

caniverm hap iç parazit için çok iyi.
stronghold damla dış parazit ve kalp kurtları için.

Heiter

Ense damlaları da mevcut, aklınızda bulunsun. Hapı yutturmak zor olursa diye eklemek istedim.

İç-Dış parazit için stronghold iyi ama kolay bulunmuyor ecza depolarını araştırmanız gelebilir.

Heiter

Hap veya ense, hangisini tercih ederseniz edin mutlaka veterinerin yönlendirmesiyle alın çünkü kedinizin yaşı ve kilosuna göre dozlama yapılıyor.
Birkaç veterinere sormakta fayda var çünkü fiyat ve ürün karşılaştırması yapmak cebiniz için daha iyi.

Heiter

Her marka aynı etkiyi bırakacak diye bir kaide yok tabi ama tecrübenizden ötürü farklı çözüm arayışlarına girmeniz de çok doğal. Bence olabildiğince fazla veterinere danışıp buradan da fikir almak en iyisi.

emrezrtrk

Sanırım biovetti 10 tl ye aldım veterinerden 1 tane hapı

Eryemcn

Igne gıbı etkisi varmıs sanırım yanı benım duyumum soyle oldu 1 tane hap 10 kg kedi ıcın sız onu kedinin kilosuna gore bolup verıyormussunuz

Kediiaskk

Benim kedimi parazit aşısı ve damlası mahvetti 2 3 gündür ölü gibi keşke hiç yaptırmasaydım

Kediiaskk

Pardon parazit aşısı ve tableti

Eryemcn

Cevaplar ıcın tesekkur ederım