Kisirlasma Sonrasi Disari Çıkmak İstemesi

Ozgeeee1

Kedim kısırlaşmadan önce 3 Ay gibi bir süre dışarı çıkıp gezip eve geliyordu özgürlüğünü kısıtlamak istemediğimden dışarı bırakıyordum gezmeyi aşırı seven bir kedi daha sonra hastalanır başına bir şey gelir diye korktuğumdan kisirlastiktan sonradisari hiç bırakmadım ama hala dışarıyı istiyor ne yapmalıyım oyun oynuyorum sürekli canı sıkılmasın diye fakat hep bi gözü dışarıda böyle olunca da kendimi onu aşırı kısıtlıyor gibi hissediyorum vicdan çekiyorum

2 CEVAP

Ozgeeee1

Kedi tasması denedim 2 saniyede çıkardı

Cennet29

Malesef tutamazsınız. Benim kedimde gezip gelen bir kedi ameliyattan sonra ne kdr evde tutmaya gece gündüz uykusuz kalıp onunla ilgilenmeme rağmem onu evde tutamadım. Her yolu denedim ama fayda etmedi. Huylu huyundan vazgecmiyor malesef. Evde oldugu süreçte aşırı sinirli stresli ve mutsuzdu. Daha fazla ona eziyet etmek istemedim gezdiği zman o kdr mutluki. Allahım korusun hepsni bende hep korkuyorum başına bişey gelmesinden yada hastalık kapmasından. O yüzden aşılarını aksatmıyorum elimden geldiği kdr bağışıklığını güçlü tutuyorum. Keşke evde gözümüzün önünde dursalar ama hayvan işte aklı kesmiyor