Mama Önerisi

aryaka

Merhabalar bende 2 tane british shorthair kedi vardı ve ikisinede nd marka mama veriyordum şuan kediler 5 e yükseldi ve nd artık boyumu aşar sizce hangi marka mamayı verebilirim

6 CEVAP

IIREMMM

Advance olabilir, Sanabelle de iyi seviye bir mama ama beğenemeyen kediler varmış ya da Hills olabilir belki N&D ye göre bir tık daha uygun

Hiils ve Bozita deneyin.

stellabennett

Sanabelle Exclusion Nutri Bozita

stellabennett

tabi n&dnin az tahıllı mı yoksa tahılsız mı olanını kullanıyordunuz bilmiyorum ama siz geçeceğiniz markanınkini de onunkine uygun şekilde seçersiniz

Sanabelle alma. Kaliteli mamadir ama kedilerin dışkısı çok kokuyor. 5 kediyle evi hayal edemedim.

Bozita sanabelleden bir tik ucuz içeriği de bir tik kötü duruyor ancak İsveç markasıdır uzun süre kullandık sorun yaşamadık.

Brit care hypoalerjenik serisi de bozitayla kafa kafaya gelir f p anlamında.

Biz biraz daha ucuz olan happy cat urinary sistemi kullanıyoruz. Bu da Alman markası diye tercih ediyoruz.

İçerik kıyaslamasına girersen nd den vazgeçemezsin o yüzden bu şekilde ozetledim.

Daha da ucuz olsun dersen bence deme.

Bumus

Bugün üniversite hastahanesindeki veteriner Hills önerdi. Ayrıca markette satılan mamalardan kesinlikle uzak durun dedi.