Lezzetli Ve Etkili Gastro Kedi Mamasi Öneriniz Var Mi?

Badebostan

Merhaba kedim 3 yasinda erkek kisir. Yaklasik 1 yildir kusuyor. Bir yildir cesitli probiyotik takviyeleri ve doktor gozetimi olmasina ragmen bir cozum elde edemedik hala haftada 5-7 kez kusuyor. Birkac aydir royal canin gastrointestinal mama yiyor falat hem tadini sevmedigi icin gunluk miktarini bitirmiyor hem de pek etkili olmadi hala diskilamasi 2 gunde bir hatta bazen 3 gunde bir oluyor. Kullanip memnun kaldiginiz, gercekten sindirim sorunlarina destek olan ve kedilerin yemek istedigi bir gastro mama onerebilir misiniz? Dedigim gibi royal canin kullandik ondan memnun degiliz

5 CEVAP

Cennet29

Aylardır unıque gastro kullanıyoruz cok memnunuz. Kedilerin birinde sürekli kusma kolesterol yüksekliği diğerinde ishal şikayetleri vardı gastroya geçtik hepsi düzeldi. Mama Balıklı ve yoğun balık kokuyo seçici kedim de severek yedi

LilaMiaLuna

Virbac gastro mamasını kedim sevmişti. Unique da güzeldir

dilanbulent

Unique bence fiyatını hak etmiyor. Yani Virbac, Royal Canin, Hills gibi özellikle klinik mamalar konusunda en iyisi bilinen markalarla kıyaslıyorlar kendilerini, ama içerikleri onlardan hem daha kötü hem de yerliyiz diye geçinmelerine rağmen inanılmaz zamlı. Bildiğim kadarıyla aynı fiyattalar şu an. Ha elbette alıp memnun olan vardır buna asla lafım olmaz, ben sadece diğer markaların daha gerisinde olduğunu düşünüyorum.

Royal Canin'den memnun olmadığınızı söylemişsiniz. Dünyada en çok kullanılan mamalardan biri dahi olsa elbette hiçbir mamanın yüzde 100 garantisi olamaz. Her mamanın şikayeti oluyor ne yazık ki... Sadece oranlar değişir. Bazı mamanın şikayet oranı çok düşüktür çoğu kişi memnun kalır, bazı mamaların da şikayet oranı çok yüksektir almak büyük bir risktir mesela Brit Care...

Virbac ve Hills deneyebilirsiniz bu 2 mama da kendini kanıtlamış çok iyi markalardandır. Ama dediğim gibi ne yazık ki hiçbir mamanın yüzde 100 garantisi olmuyor deneyip görmek lazım.

zeynandkekik

Merhaba, çok geçmiş olsun. Benim kızım kronik gastrit, yıllardır Advance Gastroenteric mama yiyor. Royal Canin da denedik ama onu hep kustu, bir de Virbac Gastro denedik o da çok iyi geldi. Ama Advance kadar severek yediği başka marka yok. Denemenizi öneririm.

Kusuyorsa bir miktar ev yapımı yoğurt ve vitamin verin