Bu Mamalar Nasil Bilenler Yazabilir Mi

Zortiyy

obivan ,la vital , spectrum kısır kedi mamaları nasil

12 CEVAP

Zortiyy

mamam azaldı acil almam lazım bilgi verisi misisunuz

Mirabonibon

Soru cevap kismina girin filtreler kismina tiklayin arama yerine teker teker mamalarin adini yazin ornek ilk la vital yazin ve acilan basliklari okuyun cevap gelmezse en azindan eski acilan basliklara bakin ise yarar

LilaMiaLuna

La vital
spectrum
Obivan

salihaondag8

Lavital kuzu etli kısır yetiskin erkek kedime kullandım içeriği çok iyi değil çok yüksek segment bir mama değil uygun fiyatlı bütçem olmadığı için malesef tercih ediyorum eğer bütçeniz varsa fsha güzel mamalar tercih edin bana göre egerki bütçeniz yoksa tercih edebilirsiniz bence o kadar da kötu bir mama değil ben kullandım severek yedi herhangi sağlık sorunu olmadı deneyip görebilirsiniz inşallah diğerleri hakkında hiçbir fikrim yok ama onlar biraz daha iyi bildiğim kadarıyla içeriği inşallah bilen arkadaşlar yardımcı olur 🤗

salihaondag8

Ama bu üç markafa bana göre o kadar kötü markalar değil tercih edilebilir markalar

dilanbulent

Bütçeniz az ise Bonacibo öneririm, saydıklarınızın hepsinden iyi olduğunu düşünüyorum. İlla bu saydıklarınız arasından ise ben olsam Spectrum seçerdim.

nld

Obivian kısır erkek kedilerimde uzun vadede idrar yolu tıkanıklığı yaptı.

La vital kullanmıştım sevmişlerdi diye hatırlıyorum. Şuan exclusion kullanıyoruz memnunuz

En iyi ama en üst segment ve orta segment
İlk 10 mama önerisi alabilirmiyiz dostlar.

Lavital güzel bir mama ama orta segment bozita ve hiils deneyin

stellabennett

orta ve alt segment arasında mamalar olduğunu biliyorum

IIREMMM

Orijen,Acana,Virbac,Natures Variety,N&D,Mera,Fitmin, Advance,Hills bunlar üst ve orta-üst segment mamalar