Daha Önce Lysine Kullanan Var Mı

Lysine

Arkadaşlar merhaba kedim hasta oldu 5 gün tedavi gördük ama yine aynı mamasını yine yemiyo lizin kullanıyorum bunun bi yan etkisi olabilir mi

3 CEVAP

IIREMMM

biz kısırlaştırma döneminde bağışıklığı düştüğü için kullanmıştık bir sıkıntı yaşamadık ama size veteriner mi reçete etti ve hastalığının sebebi bağışıklık düşüklüğü müydü, veteriner reçete etmediyse bence sorup kullanın

Cook

Eğer bağışıklığının düşük olma sebebi koronaysa lysine kullanılmamalı.

Lysine

Veteriner verdi bağışıklığı düşük çıktığı için