Nd Mi Nutri Mi?/ Acil

nld

Arkadaşlar gerçekten çok kararsız kaldım. Kedim şu an virbac u2 kullanıyor. bittiğinde hazır olması için yeni mama alacağım. ND Ocean somonlu ve Nutri Urinary arasında kaldım gerçekten karar veremiyorum. Tavsiyeniz nedir? 10 Kg olarak alacağım aralarında 100 liradan az bir fark var.

5 CEVAP

Suraemir

Nutri yeni bir marka değil içeriği güzel

IIREMMM

Biz N&D kullanıyoruz ama üriner sistem destekli bir mama kullanmak istiyorsanız Nutri Feline daha mantıklı olabilir gibi, N&D nin urinary versiyonlu bir çeşidi var mı emin değilim

IIREMMM

bir de virbac mamadan memnun musunuz ,tavsiye eder misiniz biz de N&D bittikten sonra geçmek için farklı bir mama arayışındayız ( kilo kontrolü sağlayan versiyonları var mı) internet satışı yokmuş veteriner kliniklerinden mi temin ediyorsunuz ve fiyatı Orijen ve Acana düzeyinde mi

Cemalchief

Nutri yeni bir marka bildigim kadarı ile, bende icerigini sevdim ama Nd taraftariyim

nld

Veterinerimizle konuştuk bugün, tahıllı ND almamızın daha iyi olduğunu üriner sistemi vitaminle vs desteklememizin de olabileceğini söyledi.
Virbac mükemmel bir mama ama gerçekten çok pahalı, sitesinden çeşitlerine bakabilirsiniz. Ben veterinerimizden aldım. Vet harici satışı yok maalesef.