Kedimde Ağız Kokusu

dadasf

kedimde son 2-3 gündür farkettiğim bir ağız kokusu var. bunun için diş fırçalaması mı yapmam gerekiyor?eğer öyleyse hangi diş fırçasını kullanmalıyım?

6 CEVAP

dadasf

veterinere sabah hemen götürdüm 30’unda endişelenip. ağız kokusu çok olmadığı için şimdilik diş macunu verdi virbac’ın. düzenli olarak fırçalayacağız. 19 nisanda parazit yaptırmaya gideceğim o sıra kontrol ettireceğim. yorumlarınız için teşekkür ederim

Ferdibuse

2 3 içerisinde çok sık yaş mama yediyse normaldir özellikle jöleli yiyince bizimkinin de ağzı kokuyor yok yemediyse dişlerine bakın bir çürük vb siyahlık var mı dil rengini ve ağız yaralarına bakın bunlardan biriyle karsilasirsaniz veterinere başvurun geçmiş olsun

PetQuenn

Hiç bekleme direk veterinere çok riskli bi durum kedide agız kokusu

dd13

Normal olabilir, ağız kokusu olmayacak diye bi şey yok. Ama veterinere düzenli gösterin, hiç yokken birden olduysa sıkıntı olabilir

EzgiSevnc

Veterinere götürdünüz mü diş problemi de olabilir bazen dişindeki bi çürük filan da ağız kokusuna neden olabiliyor

Ahraz

Sindirim sisteminde sorun olabilir.Veterinere götürmelisiniz.