Alerjik Kedilere Yaş Mama Önerisi

Ozlemcakil

Hipoalerjik mamayla besledigim kizima alerjik mama önerisi alabilir miyim ? Tavuk ve yüksek protein alerjisi var , hilsin zd si tavuklu ama alerji yapmaz dedi vet calisani kafam karisti , virbac yas mama baktim somonlu ama protein orani ne kadar anlayamadim yuksekse o da dokunur mu Findigim farkli tat yesin istiyorum 2 aydir hipo mama kabak tadi verdi resmen zor yiyor

2 CEVAP

huqi

Hill's z/d yaş mama alabilirsiniz. Tavuklu olsa bile protein hidrolize edildiği için alerji yapmaz. Benim kedim tadını da çok sevmişti ancak içinde mısır nişastası var ona da alerjisi var o yüzden iade etmiştim. Bir de vet expert markası'nın yaş maması var hipoalerjenik, kedim tadını çok sevmişti ancak sürekli verince bundan da sıkıldı. Başka da yok diye biliyorum Türkiye de :(

Ozlemcakil

Yaş mama önerisi dicektim":)