Pro Choice Nasıl ? Hakkında Bilgi Sahibi Olan Var Mı ?

Heathcliff

Nerede üretiliyor?Üretim yerini gören var mı ?Bir yetkiliyle konuşan var mı?İçeriği fena değil ama neden ucuz?Bonacibo ve Brit Care ile karşılaştırırsak kalite olarak nasıldır.

10 CEVAP

SelinTuksal

brit care biraz daha iyi. bonaciboyla aynı sayılır. o içerikteki mamalaar zaten yaklaşık o fiyatlarda oluyor. üretimi hakkında bir fikirm yok.

SelinTuksal

oldukça kötü. hatta iğrenç spectrum :/

eltarcin

Prochoice yetersiz bir mama. Ancak ben kedi için fiyat ı ne olursa olsun alırım diyorsanız instinct i öneririm

zeynemila

Gerçekten yetersiz @eltarcin a katılıyorum

Heathcliff

Mesaj atacağım,teşekkürler

Heathcliff

@SelinTuksal Spectrum hakkında ne düşünüyorsun ?Bana Bonacibo seviyesinde gibi geldi http://www.spectrummama.com/spectrum-kitten-kedi-mamasi-12-kg-38

Heathcliff

@eltarcin Şu mama mevzusu beni yordu ne zormuş uygun fiyata düzgün mama bulmak 2 kilo tavuk alıp her gün haşlayıp vermek daha kolay yemin ediyorum.Şuan ki mama bitsin Brit Care sipariş edeceğim ve bir sorun yaşayana kadar kullanacağım siz Profine önermiştiniz ama her sitede bulunmuyor.Hem yaş mamalarını falan da kullanırım.

eltarcin

Profine Brit Care'den bir tık daha iyi. Mama mevzusu zor iş. Kolay gelecekse Homomade yapabilirsiniz. Hiçbir mama evde yapılmış ile yarışamaz. Brit Care'in yaş mamalarını önermem. Instinct, Naturea, Animonda Carny daha iyi olur.

Heathcliff

Her gün vakit ayıramam da bir kerede 1-2 kilo mama yapıp 15 gün buzdolabında saklayabileceğim tarifler varsa deneyebilirim.

eltarcin

Ezgi (@Feronia) her hayvanın özelliklerine göre mama tarifi veriyor. Ona kedinizin özelliklerini (Yaş, kısır/kısır değil, X alerjisi var, X rahatsızlığı var vb.) söyleyin. Yardımcı olacaktır.