N&D Yaş Mama Sahte Mi

LilaMiaLuna

Merhaba arkadaşlar
Kedime trend-yol dan petimin marketi satıcısından n&d mama aldım. Normalde 80gr ve altı mavi olmuyor diye biliyorum n&d yaş mama narlı tavuklu kitten mamanın. Ama bana gelen n&d narlı tavuklu kitten yaş mama 70gr ve altı mavi ve hafif oval.
Sizce sahte mi

2 CEVAP

IIREMMM

normalde altı oval olmuyordu ama bizim son aldığımızda da öyleydi farmina ile mailden iletişim kurduk resimlerini (önden,arkadan,alttan,iç kısmını, skt tarihini,faturayı vs.) çekip jpg olarak atmamız istenmişti ve orjinal olduğuna dair bir mail almıştık şekli değiştiği söylenmişti ama ocean olan mavi oluyor narlı olan ise yeşil- kırmızı oluyor o kısmından emin olamadım ben de belki ellerinde yoksa narlı yerine ocean mı gönderdiler acaba gramajları da değişebiliyor sanırım ama bence farmina iletişim kurun ( onun dışında alt kısmının oval olmasında bir sorun yok bence çünkü tasarımı değişiklik gösterebiliyormuş)

Emirrckr

N&D'nin o şekilde de bir tasarımı var evet,
Ama satıcı 80 gram diyip 70 gramlık konserve gönderiyorsa hakkınızı arayın yine de.
Orijinaldir dediğim gibi ama gramajı daha düşük oluyor.
O tip konserveleri N&D'nin Fish Trio Menü serisiyle satılan 6'lı balıklı yaş mamalarından aldığımızda çok kez deneyimledik.
İçerik olarak güzeldi ama bazen ortası falan boş çıkıyordu.
Bu yüzden almayı bıraktık.