Acil Kedim Hasta Kulakları Yara

Mia1roz3

Kedimin 2 haftadır kulaklarında yara farkettim. Aynı zamanda poposunun orayı da yara yapmıştı. Veterinere götürdüm hemen tiroit yüksek dedi bize cortavance sprey verdi sıkın 1 hafta geçer dedi. Sıkınca düzeldi tiroit icin de y/d mana stokta yok gelsin direk o işe yarar dedi. Ama tekrardan bu kez kulaklarında yara çıkmaya devam etti, kolunun alt kısmında açılma olmuş yine yalayarak açtı sanırım emin değilim ama tiroit olduğunu düşünmüyorum. Başka veterinere gittim bugün sabah aç karnına aldı tiroit için kan o da tiroit olduğunu sanmıyorum dedi. Cilt için nasıl bi rahatsızlığı olabilir lütfen bu durumu yaşayan var mı acil cevap bekliyorum

2 CEVAP

Diğer başlığa yorum yazdım buradan da başka yorum yazayım. Cyristalin sprey kullanabilirsiniz buarada. antiseptik, zararsız bir üründür. Her türlü şeyde yaralanmalarda, temizlik için de kullanabiliyorsunuz.

Mia1roz3

Çok teşekkür ederim alıp kullanacağım