Lütfen Bakın Acil

Mia1roz3

Kedimin kulakları yara ve bazı yerlerde dökülme oluyo sebebi ne olabilir acil cevap veterinere götürdüm tiroit yüksek dedi ama başka veterinere götürdüm o da kan aldı tiroit değildir dedi ne olabilir

7 CEVAP

Ozlemcakil

@IIREMMM ve @D_e_n_i_z_c_e
tebrik ederim forumda guzel bir dille açıklama yapip yardimci olmussunuz , o kadar yargilayıci usluplar goruyorum ki konuyu ben açmadim ama icimden geldi, insanlar soru soruyor ama bazen yargilayici tuhF cevaplar goruyorum herkese cevap yazasim geliyor :)) sizinkiler icin tebrikler gercekten

Esat haciyolu sokakta oasis veteriner kliniği iris hanım hem arkadaşım hem cociklerimin de hekimi öneririm.

IIREMMM

Ankaraının ne tarafındasınız? EPH Veteriner Kliniği var ( Atakent, Şht. Celal İşen Sk. NO:42, 06796 Etimesgut/Ankara) sitesindeki numaradan bir arayın isterseniz biz kedimizi orada kısırlaştırmıştık Gizem hanım gerçekten işinde uzman ve çok bilgili bir hekim, umarım işinize yarar, bir de normal veterinerimiz Patimo Veteriner Kliniği var ( Tandoğan, Billur Sk. 10/A, 06930 Sincan/Ankara) Uğur bey ve eşi de son derece ilgili hekimler, çok geçmiş olsun umarım en kısa sürede çözülür EPH ile bir iletişime geçmenizi tavsiye ederim

Ozlemcakil

Geçmiş olsun çok kötü olmuş kiyamam , ama ne yani veteriner troid yuksek diyip yolladi mi yani bi tedavi yada mama onerisi yapmadilar mi ? Bana cok tuhaf geldi hangi ildesiniz acaba veteriner onerisi yapalim

Mia1roz3

@ozlemcakil Ankaradayım veteriner y/d mama önerdi ama stokta yok ve sprey verdi 7 gün sıktık yine öyle oldu öneri veteriner olursa giderim mutlaka 🥺🥺 yeter ki iyileşsin

IIREMMM

@ Ozlemcakil çok tatlısınız teşekkürlerr :)) Yargılayıcı olmak yerine çözüm odaklı olmak hayatın her alanında çok önemli bence

Mia1roz3

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim dediğiniz veteriner hekimlere götüreceğim. Bugün Ankara Üniversitesi ic hastalıklara götürdüm orda baktılar alerjik reaksiyon dediler mama değiştireceğiz sabahta aç karnına kan alındı bir daha tiroit için bakılıcak. Umarım en kısa zamanda düzelir çok üzülüyorum böyle olunca :(