Kedim Yediklerini Sindiremiyor? N&D Somonlu Düşük Tahıllı Kullanıyoruz Bundan Olabilir Mi

mervevehubble

kedim ayda birkaç kere yediklerini çıkarıyor ve içerisinde de sindirilmemiş mamalar oluyor. veteriner tahliller yaptı ama bir sıkıntı olmadığını söyledi. hazımsızlık sorunu var dedi sadece ve 5 gün probiyotik kullandık. ancak hala oluyor, karşılaşan var mı? gimcat'in sindirim macunu var almalı mıyım acaba :/

3 CEVAP

yaseLuna

Canım çok geçmiş olsun kesinlikle sindirim macununu al ben kullanıyorum çok memnunum bide strese gireceği bir durum olmadı değil mi ?

LilaMiaLuna

Gimcat gastrointestral paste belki işe yarayabilir. Ben kedime veriyorum hiç gözle görülür bir faydadını görmedim ama yinede veriyorum.

mervevehubble

yok olmadı mutlu hareketli bi kedi aslında kusup koşmaya devam edebiliyo :)
teşekkür ederim bir deneyelim bakalım inşallah şifayı buluruz bu macundan