Kedim Mantar Mı?

Aysen61

Arkadaşlar bir kaç gündür ayağının arkasını yalayıp duruyodu bugün baktım baya tüyler dökülmüş pullanma var sizce mantar mı ?

5 CEVAP

Aysen61

Arkadaşlar daha iyi gözüken resimler diğer soruda oradanda bakabilirsiniz

Mia1roz3

Benimki de böyle oldu ama veteriner mantar değil dedi şuan ne oldugunu çözmeye çalışıyoruz

LilaMiaLuna

Mantardan çok alerjiye benzettim

Topacc

Kaşıyor mu? Mantar kaşınma yapmazmış, kaşınıyorsa büyük ihtimal alerjidir. Geçmiş olsun

Aysen61

Yalıyor ama kaşımak amaçlı mı yarayı iyileştirmek amaçlı mı çok anlamadım ama alerji olabilir kendisi alerjik bir kedi zaten inşallah mantar değildir en yakın zamanda veterinere götürmeye çalışacağım