Sizce Kedim Mantar Mı ???

Aysen61

Sizce mantar mı arkadaşlar yalayıp duruyorda çok korktum

4 CEVAP

şayet evde var olan bir başka kedi yolmadıysa

-alerji
-mantar

dışında bir seçenek yok gibi duruyor. veterineriniz görsün.

Mirabonibon

Mantar bir seçenek oluyorsa hiç düşünmeden veterinere gidin. İlerlemesi halinde bütün vücuduna yayılır ve çok zor kurtulursunuz. Ayrıca insanlara da bulaşıyor o yara yerine dokunmayın dokunduysanız elinizi iyice dezenfekte edin ve acilen veterinere gidin.

ILoveF

Mantardan kurtulmak bazen çok kolay oluyor bazen çok zor. Arkadaşların yorumuna baktım da hemen endişeye kapılmayın. Çok geç kalmadan veterinere götürün. Veterinerinizin uygulayacağı tedavi ile çok kısa sürede atlatır inşallah. Önemli olan geç kalmadan veterinere götürüp tedavisine başlamak. 2-3 kedimde mantar sıkıntısı yaşadım dönem dönem. Tedavilerine olumlu cevap verdiler ve hızlıca atlattılar. Bu hızlı iyileşme sürecinin en temelinde ihmal etmeden hemen veterinere götürmeye borçluyum. İki defa babada bulaştı bu mantar ama aynı şekilde hemen bir mantar kremi kullanmaya başladım ve benden de hızlıca geçti. Çok endişe etmeyin ama ihmalde etmeyin

Aysen61

Bana bulaşmasından korkmuyorum bir şekilde atlatırım kedim adına korkuyorum çok nazlıdır dayanamaz diye bugün inşallah götüreceğim çok teşekkür ederim cevaplarınız için