Enjeksiyon Yarası Ve Antibiyotik

ebusvenus

Merhaba kedimin enjeksiyon yaraları kalın bi tabaka kabuklanmıştı sonra koptu ve hafif iltihaplandı bu yüzden de antibiyotik vuruluyor 5. bugün vurulacak en az 7 gün devam edelim dedi hekimimiz fakat hem ishal yaptı hem kas altı vurulduğu için ağrı yapıyor devam etmek mi daha faydalı olur sizce yoksa bırakalım mı? Yaralar büyük oranda küçüldü iltihap kurudu ve kabuklanma başladı

2 CEVAP

kang14

İshal olduğu için eger alerjisi yoksa tavuk göğsü haslayın ve hafif suyuyla verin bence. Hem ishalden oluşan susuzlugu gitsin hemde tavuk göğsü iyi geliyor ishale. Hatta bizim vet içine çok çok az tuz at demişti. İshalini gecirmişti.Tabi veterinere danışın bir bunu. Belki bu şekilde destekle biraz toparlar bağırsak hareketlerini antibiyotiğe devam ederek.

aslihan_e

Bırakın bence, bizimkinin lenf bezi iltihaplandığında antibiyotik ishal yapmıştı bıraktık, yaraya merhem sürmeye devam ettik, hiç sorun olmadı.