Fitmin Mamasi Nasil

Fitmin cok yuksek segmentte odullu mama dedi mama aldigim yer hic duymistim bilen var ki hillsten falan iyi dedi

6 CEVAP

CakilYavrukus

Mamayı satan yer onunla toptan anlaşma yapmıştır, satmak için öyle demesi normal. Bilindik markalara yönelin. Çok üst segment zengin içeriklerin uzun vadede kedilere iyi gelmediğini biliyor muydunuz? O yüzden daha çok orta veya üste yakın mamaları tavsiye ederim

Suraemir

Evet içeriği çok güzel maddi durumunuz yeterliyse bence alın

Yeterli ben reflex kullaniyordum yuksek segmentli mamaya gecmek istedim hills falan dediler gittim mama almayi satan yer dedi bu ödüllü ve zor bulunan bi mama en iyisi bu dedi adini hic duymamistim bir sorayim dedim n&d ile ayni fiyati zaten

LilaMiaLuna

Fitmin gayet güzel bir mama

cakilyavrukus diger mamalardanda vardi elinde nd falanda vardi

Palyaco

Fitmin kullandım bütçeniz yetiyorsa en kral mamadir