Acil Kedim Dışkısı Korkunç

Merhaba öncelikle fotoğraf icin Kusura bakmayın kedimin 2 aydır dışkısında kan vardı veterinere götürdük bi tanı koymadılar mama değişikliği yaptık gastro mama kullanıyoruz şimdi de yarı ishal yarı katı dışkı yapıyor ve cok kötü kokuyor bilgisi olan acil yazabilir mi delirmek üzereyim

2 CEVAP

dd13

Çok geçmiş olsun. Belki başka bir veterinere daha danışabilirsiniz?

Fistikpasa

Acilen veteriner değiştirin, öylece tanı koyamadılar ve bir şey yapmadan gönderdiler mi gerçekten?