Hill's Kitten Healthy Development Chicken Tavuk Etli Yavru Kedi Mamas

buwcuand

Merhaba,
Kedilerim 7aylık kullandığımız mamayı değiştrmeyi düşünüyorum. Hills veya nd hakkında bilgsi olan kullanan var mıdır? Bir kedim chincila tüylerimz çok uzun ve dökülme sorunu yşıyoruz. Mamayla birlkte bununda azalmasını umuyorum. Yardmcı olursanz sevnrm

1 CEVAP

eltarcin

Değiştirmeyi düşünmenize sevindim. Instinct ve Orijen'in içeriği dengeli ve protein miktarları çok iyi. Zaten içerik bakımından yeterli olan bir mamanın doğuracağı sonuçlar da iyi olur.