Hangi Kisir Kedi Mamasini Onerirsiniz?

Badebostan

Merhaba bugun de hicbir saglik problemi olmayan ama hafiflen yaslanan kedim icin mama arayisindayim. Kendisi 8 yasinda kisir bir erkek. Bobregine karacigerine sindirim sistemine zarar vermeyecek devamli kullanmak icin yeni bir mama arayisindayim. Kullanip memnun kaldiginiz, cocugunuzun sagligini destekleyen mamalari yazarsaniz cok sevinirim. Sizleri ve bebislerinizi opuyorum

9 CEVAP

dilanbulent

7 yaşından büyük kedilere yaşlı kedi maması tavsiye ediliyor. Yani normal kısır mama almaktansa kısır/yaşlı kedi maması almanız daha iyi olacaktır. Royal Canin, Advance, Hills gibi bilindik çoğu markanın yaşlı ve kısır kediler için maması var bunları önerebilirim.

KimJeongguk

7+ kısır mamalar almanızı tavsiye ederim çünkü kedilerin metabolizması yavaşlıyor ve yaşlılıkta vücudun ihtiyaçları değişiyor. 7+ kısır için size önerebileceğim markalar Hill's, Royal Canin, Proplan, Advance.

Hiils
N.D
Ve Bozitayı deneyebilirsiniz.

Rosier4

Bütçeniz uygunsa Orijen - Acana - N&D - Mera.

miaaa

Royal canın öneririm

miaaa

Royal canın öneririm

Cennet29

Yaşlı kedi mamasına geçmenizi öneririm ☺️

Palyaco

Dr clauders 7 yaş üzeri kısır maması en iyisi en sagliklisi

Fistikpasa

Royal canin kısır kedilere asla tavsiye etmiyorum. Erkek kedim kısırlandıktan sonra hızlıca kilo almıştı royal canin kısır kedi mamasıyla.