Hamile Kedimden Beyaz Krem Gibi Akıntı Geliyor.

HeraRT

Kedim yaklaşık 2 aydır hamile ve bu ilk hamileliği ama 3 yaşında. 3 yıl bi kaç gündür arkasından beyaz akıntı geliyo ilk gördüğüm de iç parazit sandım ama akıntıymış, yalayıp temizliyor genelde ama sık sık geliyo. Daha önce hiç hamile kedim olmamıştı erkek kedi beslediğim için. Ne olduğunu veya ne yapmam gerektiğini bilmiyorum doğumu çok mu yaklaştı veya hastalık mı bu? Ayrıca huyları da değişti sevilmek ve kapalı alanlara girmek istiyo, sanki doğuracak yer arar gibi bi hâli var.
Fotoğraf ekledim.

2 CEVAP

HeraRT

Kedim doğurdu az önce 😅
Teşekkürleeeer

Gebelik harici iltihabik bir durum olabilir. Doğum sonrası kanama tarzi akıntı devam edebiliyor bir süre daha ama bu çeşit akıntı devam ederse hekime danışın, antibiyotik kullanmak gerekebilir.