Bağışıklığı Düşük Kedi, Hormon İğnesi Lütfen Yardım

Yelizthecat

İki kedim var, ikisi de dişi, küçük olanın bağışıklığı geçmişte gördüğü şiddetten dolayı zayıf. Üç ay önce kızgınlığa girmişti şimdi tekrar kızgınlığa girdi. Büyük kedimi rahatsız ettiği için ısırmaya çalışıyor. Ayrı bir odaya koysam iyice depresyona giriyor. Kısırlaştıramıyorum dip olmasından çok korkuyorum. Daha önce mecburen hormon iğnesi yaptırdım. Şimdi yine yaptırsam zararlı mı? (Bu arada viyo, zoovital immun, schesir gibi takviyeler veriyorum)

3 CEVAP

silaozbilen

Hormon iğnesi bence zararlı bende aynı durumda bir kediye bakmıştım iyileştirdim şükür🥹 poposunun altından yavaşça elinizle pıt pıt pıt vurun ensesinden de tutun poposunu kaldırır zaten en son elinizi ısırmaya çalışırsa tamamdır 😅 5 6 gün böyle oyalayın zaten kızgınlıkları geçiyor

Miniss

Hormon iğneleri cok zararli diye biliyorum bence yaptirmayin.İyi veteriner hekimleri arayip tavsiye isteyin rahatlatıcı seyler onerebilirler

Yelizthecat

Yapayım bari çok üzülüyorum 🥺