Kedim Çıldırdı

pistan32

Tahmini 4-5aylık( sokaktan buldugum icin bilmiyorum burda baslik acmistim)Ankara Kedisi normaldede hareketli ama bugun iyice coştu biraz önce annemin ustune atladı.Durmadan her yere hopluyor zipliyor on dakika kadar sonrada biyere kıvrılıp yatıyor.Acaba daha buyuk bi yasdada kızgınlığamı girdi.İnternetten bulduğum görsellerle cinsiyetinide tahmin etmeye çalıştım ama emin olamıyorum.

4 CEVAP

Sutunannesi

Erkeklerde 2 tane top gibi çıkıntı oluyor yani testis. 2 deliklilere kız diyebilirsiniz :)

Kız

Elifoo

Bebisiniz kiz, eger 4-5 aylik civarindaysa buyuk ihtimalle yaramazlik yapasi gelmistir :) bizim Mico da oyle. Kudurunca evin altini ustune getiriyor. Oynayip enerjisini atmasini saglayabilirsiniz boylece ustunuze basiniza atlamaz :)

pistan32

Bende dişi oldugunu dusunuyodum her ihtimale karsi soriyim dedim cok tesekkurler yorumlariniz icin.Hergun nerdeyse bi saat oynuyoruz ama bugun banamisin demedi. :D