Gingivitis İçin Napabilirim?

Cattoscar

Merhaba veteriner ilk önce AIDS hastalığından şüphelenip test istedi yaptık temiz çıktı ağızındakı kızarıklık ondan değilmiş gingivitis bağışıklık güçlendirici antibiyotik damla hepsi 1150 TL masraf çıkarttı ama ödeyecek bir bütçem yok tavsiye edeceğiniz ilaç vs varmı kullandığınız gingivite iyi gelen yardımcı olursanız sevinirim

2 CEVAP

ILoveF

Test sonuçlarınız ile birlikte başka veterinerlerden de fiyat alabilirsiniz gingivitis tedavisi için. Daha uygun fiyat veren olur belki

IIREMMM

bence de bir de başka bir veterinere danışın novomed markasının ağız ve diş jeli ağız kokusu,gingivit gibi durumlarda da şe yarıyor vetugen markasının diş macunu da doğal olduğu için çok övülüyor ama gingivit zamanla düzelecek bir şey sabırlı olmak gerekir