Scottish Fold Kızıma Damat Arıyorum

Tanterosa

Scottish fold kızıma british damat arıyorum. Henüz çok küçük, 5 aylık fakat kızgınlık dönemine giriyor. Ekim ayında çiftleştirmek istiyorum. İlgilenenler mesaj gönderirlerse çok sevinirim.
İSTANBUL

4 CEVAP

Reyyanhan

İlk 5 aylıkken ciftlestirmek istiyosunuz sandim . Sinirlerim oynadı . Sonra ekimi görünce sakinleştim:) siz o aylarda yazın bu zamanda yazmanızı n bi mantığı yok çünkü .

Reyyanhan

Mantığı yok ki bunun. Bulduğu kedinin sağlığı kendi kedisinin sağlığı o anki şartlar vs . Beşik kertmesi gibi :/

Zeusisthecat

ilginç bir soru olmuş :) onu o zaman sorun bence.

Anonymus827062

Reyyann şimdiden işi sağlama bağlıyor arkadaş:))))