Mama Değişimi

Aysenuraslan2

Merhaba benim iki tane kısır kedim var. Yaklaşık 1,5 senedir sadece acana mama ile besliyorum onları. İndoor entree ve arada grassland pacifica yiyorlar. Ama genelde hep ındoor entree alıyorum. Ama sanırım beslemede mama markası vs. Değiştirmek gerekiyormuş belli aralıklarda. Benim bu konuda bilgilendirebilir misiniz? Arada marka değişikliği yapılmalı mı sizce de?

3 CEVAP

Rosier4

Çok sık değiştirmek iyi bir şey değil ama 6-7 ayda bir değiştirebilirsiniz demişti veteriner.

Cennet29

Yılda 2 kere mama değişebilirsiniz. Ama eğer kedilerinize kullandığınız mama yarıyorsa herhangi bir problem yoksa sıkılmadıkları sürece değişim yapmayın bnce 😊

KimJeongguk

Kullandığınız mamanın farklı çeşitlerini de deneyebilirsiniz illa marka değiştirmek zorunda değilsiniz.