Kedim Aşırı Miyavlıyor.

Zeusisthecat

Anket

Kısırlaştır
(10 oy)
Kısırlaştırma
(0 oy)
Toplam (10 oy)

Merhabalar 2 Yaşındaki oğlum Zeus geceleri uyutmayacak şekilde miyavlıyor (kısırlaştırmadım).
Kısırlaştırmak bir çözüm olabilir mi ? Başka tavsiyeleriniz varsa bekliyorum Teşekkürler. bol kedili günler dilerim

3 CEVAP

Heathcliff

Bence kediniz gibi güzel bir eş bulursanız çiftleştirin çok güzel bir kediniz var yavruları sahiplendirmede sıkıntı yaşamazsınız diye düşünüyorum.Ama sürekli tekrar edecek bir durum sonu yok onu da göz önünde bulundurun.

Zeusisthecat

Teşekkürler yani çiftleştirmeyeceksem kısırlaştırmamı söylüyorsunuz bir yerde günah olduğunu duymuştum ondan kısırlaştırmamıştım ama madem öyle son yol kısırlaştırmak

YasaYasa

Ciftlestirmeyeceksiniz kısırlaştırın yazik hayvan iskence cekmsein