Bu Kısır Kedi Maması Sizce İyi Mi?

Fistikpasa

Chicken%42,(freshly prepared chicken%20)Rice,poultry fat (preserved with mixed tocopherols,a a source of vitamin E),Potatoes, Dried apples %6,Brewers Yeast, Salmon oil, Chicken Liver, Tomatoes 1%,Carrots %1,Yucca, Minerals,Prebiotics (MOS&FOS 200 mg/kg),Chamomile (Matricaria chamomilla, 50 mg/kg).

Crude protein %37,Crude Fat 11%,Crude fibre 4,5%, Crude Ash 7,0%,Moisture 10%,Calcium 0,7%,Phosphorus 0,6%,Sodium 0,9%,Magnesium 0,04%,Omega 3 fatty acids 0,45%,Omega-6 fatty acids 1,55%.

4 CEVAP

Fistikpasa

Güncel

Fistikpasa

Güncel

CakilYavrukus

Bilindik mamalardan şaşmayın. İsterse daha iyi içerik yazsınlar almayın. Proplan, hills öneririm

IIREMMM

Ham kül oranı da çok yüksek ayrıca ve bilinmedik bir mama diğer arkadaşların da dediği gibi bütçenize göre mama önerebiliriz de