Terrier Cinsi Köpeğimin Ağlaması

Louldina

Merhabalar, terrier cinsi 4 aylık bir kızım var, yenilerde sahiplendik kendisini. Eski sahibi evde çok sık yalnız bırakıyormuş ve bu yüzden de çok sık ağlıyormuş. Bu ağlama ve içli içli havlama olayı bizdeykende devam ediyor. Daha 1 hafta oldu evimize geleli. Tuvalet eğitimi için halı olmayan bir odada kalıyor benimle beraber ancak ben odadan çıktığım an ağlamaya ve havlamaya başlıyor. Ne yapmam gerek, nasıl bir çözüm izlemeliyim yardımcı olursanız çok sevinirim

3 CEVAP

İlgilenin sevginizi gösterin bol bol yürüyüşe çıkın sevdiği yemeklerle besleyin zamanla alışır. Köpekler genelde bir travma yaşadıysa öyle basit atlatamazlar. Tabi sizde evde yalnız bırakmayın

anfrenee

Bnm kopdgiminde maltese terrier oda oyleydi sonra tuvalet egitimine alisincaya kadar dayandik havlama sorununu egitimle cpzebilirsnz

anfrenee

Eger sikinti yasarsaniz bna ozel olarak mesaj atarsaniz bn size detayli bir sekilde yazarim :)