Petlebiden Bir Kedi Sahiplenmek İstiyorum Bu Kediyi Nasıl Alabilirim

Gmzbky

Petlebiden bir kedi sahiplenmek istiyorum bu kediyi nasıl alabilirim

8 CEVAP

zeynepgurgen

İlan sahibiyle görüşmeniz gerekiyor. Siz de alabilirsiniz, kendileri de getirmeyi teklif edebilir. Kargo dediğiniz pet nakil, otobüs veya uçak ile gönderim. Ancak hiçbirini tavsiye etmiyorum. Kendi şehrinizdeki ilanlara bakın ve ilan sahibiyle iletişime geçin. Sizin alma imkanınız yoksa karşı taraftan rica edin.

Hee kargoyla. Kargo ücreti 10 lira yanında promosyon tavşan veriyorlar mı onuda sor

Kendi bulunduğunuz şehirden sahiplenmenizi öneririm.Başka şehirlerden hem sizin hem de hayvan için yorucu olur.

zeynepgurgen

Nasıl derken?

JIJOCAN

Önce bir ilan sahibini arayın,
Kediyi size vermeyi kabul ediyor mu öğrenin.
Beni ilanlarım için 100 kişi arıyor çoğunu kibarca reddediyorum.
Önemli olan kalıcı güzel ve iyi bakılacak olmaları. Kimseye hevesini alsın diye can veremem.
Karşı taraf duyarlı biriyse evinize kadar gelip, vereceği canın nerede yaşayacağını görmek isteyecektir zaten.

Gmzbky

İlan veren kişinin evine gidip almalımıyım yoksa korgo vb şeylerle geliyomu

muffincatt

sahiplendiren kişi ile konuşup nasıl teslim alacağınızı konuşacaksınız ürün satın almıyorsunuz sonuçta kimse sizin kapınıza getirmez ilanlardan sahipleriyle iletişime geçin ben de ilanı bu siteden bulmuştum kızımı sahiplendiğimde ortak bir yerde buluşup aldım

Zeusisthecat

Sorunuz biraz saçma olmuş gidip kendiniz alın diyorum.