Mystic Mama Kullananlar Var Mı ?

sevvalay

Merhaba bu mamayı yeni gördüm çok sayıda kedi besleyen bir kişi için soruyorum yavru kedi mamasını kullanan var mı yorumlarınız nedir acaba

3 CEVAP

salihaondag8

Kısır yetişkin erkek kedime uzun zaman önce mystic yetişkin kısır balıklı kullandım kedim severek yemedi herhnagi sağlık sorunu olmadı sokak kedilerine tavuklusunu yavru ve yetişkin olanını kullandım bütün çeşitlerini kullandım severek yediler bir sıkıntı yaşamadım 🤗inşallah deneyerek ilerlersiniz ve kediniz severek yer ve bir sıkıntı yaşamazsınız umuyorum inşallah gyzel içerikli kaliteli fiyatına göre uygun bence deneyin derim

Cennet29

Yavru ve yetişkin kedide kullandım sevilen bir mama.

sevvalay

Teşekkür ederim